Begagnade båtar
Language: EnglishSpråk: Svenska
Suomi
Köp båt
Sälj båt
Sökuppdrag
 
Försäljningsvillkor
 
Blogg
Om Båtagent
Nyheter
Länkar
Sålda båtar - referenser
Kontakta oss
 
Startsidan

Båtagent Sverige AB

Postadress: Liedbergsgatan 5 | 412 70 Göteborg
Telefon: 073-430 35 91

Båtagent Sverige är ett franchiseföretag med fristående båtmäklare som är egna företagare och som ansvarar för sina respektive geografiska områden. Vår styrka ligger i fritidsbåtar i priser från ca 500.000kr och uppåt och vi är extra kunninga på segelbåtssidan.

Kontakter som rör drift av företaget och affärsutveckling tas med fördel direkt med Anders Hultman.

Båtförmedlare

Göteborg & Södra Sverige

Båtförmedlare

Anders Hultman

VD, Båtmäklare Göteborg

Telefon: 073-430 35 91
E-post: anders@batagent.se
Läs mer om Anders Hultman

Stockholm Norr

Björn Hägerman

Båtmäklare Stockholm Norr

Telefon: 072 322 23 10
E-post: bjorn@batagent.se
Läs mer om Björn Hägerman

Stockholm Söder

Emil Alm

Båtmäklare Stockholm Söder

Telefon: 072-320 42 55
E-post: emil@batagent.se
Läs mer om Emil Alm

Stockholm Norr

Båtmäklare

Niklas Forsén

Båtmäklare Stockholm Norr

Telefon: 08-622 62 00
E-post: niklas@batagent.se
Läs mer om Niklas Forsén

Södra Sverige

Niklas Lindgren

Båtmäklare Halland/Skåne/Blekinge

Telefon: 0709-50 59 89
E-post: niklas.lindgren@batagent.se
Läs mer om Niklas Lindgren

Hjälmaren- Mälaren- Södra Sörmland

Thomas Landegren

Mälaren- södra Sörmlandskusten

Telefon: 0762 13 84 21
E-post: thomas@batagent.se
Läs mer om Thomas Landegren

Finland

Båtförmedlare

Staffan Lindberg

Båtmäklare Finland

Telefon: +358 45 8066994
E-post: lindberg@batagent.se
Läs mer om Staffan Lindberg

Mäklarassistent

Aron Borg

Mäklarassistent

Telefon: 0708-79 00 02
E-post: aron@batagent.se
Läs mer om Aron Borg

Kroatien

Nenad Sušanj

Båtmäklare Kroatien

Telefon: +385 (0)99 22 11 589
E-post: nenad@batagent.hr
Läs mer om Nenad Sušanj

Svarsformulär – Båtagent

* Obligatoriska fält som måste fyllas i.
Båttyp/tillverkare:
Modell:
Årsmodell:
Ca pris:
Namn:*
Adress:
Postnummer & Ort:
Telefon:*
Mobiltel:*
E-postadress:*
       
Ni når mig säkrast mellan klockan: och
Jag vill ha en frivärdering av min båt
Jag vill sälja min segelbåt eller motorbåt
Min båts hemmahamn är:
Ort för hemmahamn:
Övrigt - Frågor:

Genom att skicka detta formulär godkänner du att dina uppgifter behandlas i enlighet med Båtagent Sverige Abs integritetspolicy.







Båtmäklare
22/9 -17 kl. 07:07
"Dehler 34 vs X-34 - Fräschingar för fartbitna"

Sålda båtar